Voor het tonen van advertenties gebruiken wij cookies en delen we informatie over uw bezoek aan onze website. Bij verder gebruik van de site gaat u hiermee akkoord. Meer informatie
Voetbalwedstrijden Vandaag

Voetbalwedstrijden die Vandaag op TV worden Uitgezonden

Bekijk het tijdschema en zie welke voetbal wedstrijden vandaag op televisie worden uitgezonden.
Naar welke voetbalwedstrijd ga jij vandaag kijken?

Voetbal Wedstrijden van 08 december 2019

Thuisclub Tegenstander Competitie Zender Vanaf
Vitesse Feyenoord Eredivisie Fox Sports 2Afgelopen
Regensburg FC St. Pauli 2. Bundesliga Fox Sports 413:30
Real Betis Athletic Bilbao Primera División Ziggo Sport Voetbal14:00
FC Groningen FC Utrecht Eredivisie Fox Sports 114:30
RKC Waalwijk sc Heerenveen Eredivisie Fox Sports 314:30
Aston Villa Leicester City Premier League Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
15:00
1. FC Union Berlin 1. FC Köln Bundesliga Fox Sports 415:30
Real Valladolid Real Sociedad Primera División Ziggo Sport Voetbal16:00
Sparta Rotterdam Heracles Eredivisie Fox Sports 116:45
Brighton & Hove Albion Wolverhampton Wanderers Premier League Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
17:30
R.S.C. Anderlecht R. Charleroi S.C. Jupiler Pro League Ziggo Sport Voetbal18:00
SV Werder Bremen SC Paderborn 07 Bundesliga Fox Sports 418:00
Bologna FC 1909 AC Milan Serie A Ziggo Sport Voetbal20:45
Belenenses F.C. Porto Primeira Liga Ziggo Sport Docu21:00
CA Osasuna Sevilla FC Primera División Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
21:00
Vitesse
-
Feyenoord

Eredivisie

Deze wedstrijd uitzending is afgelopen.

Regensburg
-
FC St. Pauli

2. Bundesliga

Vanaf 13:30 op Fox Sports 4.
Real Betis
-
Athletic Bilbao

Primera División

Vanaf 14:00 op Ziggo Sport Voetbal.
FC Groningen
-
FC Utrecht

Eredivisie

Vanaf 14:30 op Fox Sports 1.
RKC Waalwijk
-
sc Heerenveen

Eredivisie

Vanaf 14:30 op Fox Sports 3.
Aston Villa
-
Leicester City

Premier League

Vanaf 15:00 op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.
1. FC Union Berlin
-
1. FC Köln

Bundesliga

Vanaf 15:30 op Fox Sports 4.
Real Valladolid
-
Real Sociedad

Primera División

Vanaf 16:00 op Ziggo Sport Voetbal.
Sparta Rotterdam
-
Heracles

Eredivisie

Vanaf 16:45 op Fox Sports 1.
Brighton & Hove Albion
-
Wolverhampton Wanderers

Premier League

Vanaf 17:30 op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.
R.S.C. Anderlecht
-
R. Charleroi S.C.

Jupiler Pro League

Vanaf 18:00 op Ziggo Sport Voetbal.
SV Werder Bremen
-
SC Paderborn 07

Bundesliga

Vanaf 18:00 op Fox Sports 4.
Bologna FC 1909
-
AC Milan

Serie A

Vanaf 20:45 op Ziggo Sport Voetbal.
Belenenses
-
F.C. Porto

Primeira Liga

Vanaf 21:00 op Ziggo Sport Docu.
CA Osasuna
-
Sevilla FC

Primera División

Vanaf 21:00 op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.

Benieuwd welke voetbalwedstrijden er morgen op televisie zijn?
Bekijk het weekoverzicht voor alle wedstrijden van de aankomende dagen.