Voor het tonen van advertenties gebruiken wij cookies en delen we informatie over uw bezoek aan onze website. Bij verder gebruik van de site gaat u hiermee akkoord. Meer informatie
Voetbalwedstrijden Vandaag

Welke Eredivisie wedstrijden zijn deze week op televisie?

Tijdschema met wedstrijden uit de Eredivisie die de aankomende dagen op televisie worden uitgezonden.
Kom precies te weten hoe laat en op welke zender iedere voetbalwedstrijd wordt uitgezonden en mis geen belangrijke wedstrijd meer van jouw favoriete voetbalclub.


Eredivisie op donderdag 22 April

Aanstaande donderdag 22-04-2021 wordt er 1 Eredivisie voetbalwedstrijd gespeeld.

Ajax FC Utrecht Eredivisie 20:00

Eredivisie op 22 April

Aanstaande donderdag 22-04-2021 worden er 1 Eredivisie wedstrijden gespeeld.

Ajax
-
FC Utrecht

Vanaf 20:00 op .

Eredivisie op vrijdag 23 April

Aanstaande vrijdag 23-04-2021 wordt er 1 Eredivisie voetbalwedstrijd gespeeld.

Willem II RKC Waalwijk Eredivisie 20:00

Eredivisie op 23 April

Aanstaande vrijdag 23-04-2021 worden er 1 Eredivisie wedstrijden gespeeld.

Willem II
-
RKC Waalwijk

Vanaf 20:00 op .

Eredivisie op zaterdag 24 April

Aanstaande zaterdag 24-04-2021 worden er 3 Eredivisie wedstrijden gespeeld.

sc Heerenveen PEC Zwolle Eredivisie 16:30
Sparta Rotterdam VVV-Venlo Eredivisie 18:45
PSV Eindhoven FC Groningen Eredivisie 20:00

Eredivisie op 24 April

Aanstaande zaterdag 24-04-2021 worden er 3 Eredivisie wedstrijden gespeeld.

sc Heerenveen
-
PEC Zwolle

Vanaf 16:30 op .
Sparta Rotterdam
-
VVV-Venlo

Vanaf 18:45 op .
PSV Eindhoven
-
FC Groningen

Vanaf 20:00 op .

Eredivisie op zondag 25 April

Aanstaande zondag 25-04-2021 worden er 5 Eredivisie wedstrijden gespeeld.

FC Emmen Heracles Eredivisie 12:15
ADO Den Haag Fortuna Sittard Eredivisie 14:30
FC Twente FC Utrecht Eredivisie 16:45
Feyenoord Vitesse Eredivisie 16:45
Ajax AZ Alkmaar Eredivisie 20:00

Eredivisie op 25 April

Aanstaande zondag 25-04-2021 worden er 5 Eredivisie wedstrijden gespeeld.

FC Emmen
-
Heracles

Vanaf 12:15 op .
ADO Den Haag
-
Fortuna Sittard

Vanaf 14:30 op .
FC Twente
-
FC Utrecht

Vanaf 16:45 op .
Feyenoord
-
Vitesse

Vanaf 16:45 op .
Ajax
-
AZ Alkmaar

Vanaf 20:00 op .