Voor het tonen van advertenties gebruiken wij cookies en delen we informatie over uw bezoek aan onze website. Bij verder gebruik van de site gaat u hiermee akkoord. Meer informatie
Voetbalwedstrijden Vandaag

Welke Europa League wedstrijden zijn deze week op televisie?

Tijdschema met wedstrijden uit de Europa League die de aankomende dagen op televisie worden uitgezonden.
Kom precies te weten hoe laat en op welke zender iedere voetbalwedstrijd wordt uitgezonden en mis geen belangrijke wedstrijd meer van jouw favoriete voetbalclub.


Europa League op donderdag 19 September

Vandaag 19-09-2019 worden er 24 voetbalwedstrijden uitgezonden op televisie.

APOEL Nicosia F91 Dudelange Europa League 18:55
CFR Cluj Lazio Europa League 18:55
Eintracht Frankfurt Arsenal Europa League Fox Sports 1
Fox Sports 4
18:55
FC Basel FK Krasnodar Europa League 18:55
FC Dynamo Kyiv Malmö FF Europa League 18:55
FC Kopenhagen FC Lugano Europa League 18:55
FK Qarabağ Sevilla FC Europa League 18:55
Getafe CF Trabzonspor Europa League 18:55
LASK Linz Rosenborg BK Europa League 18:55
PSV Sporting Clube de Portugal Europa League RTL 7
Fox Sports 2
18:55
Stade Rennais FC Celtic FC Europa League 18:55
Standard Luik Vitória S.C. Europa League Canvas18:55
Borussia Mönchengladbach Wolfsberger AC Europa League 21:00
F.C. Porto BSC Young Boys Europa League 21:00
FK Partizan AZ Europa League Fox Sports 121:00
Glasgow Rangers Feyenoord Europa League RTL 7
Fox Sports 2
21:00
K.A.A. Gent AS Saint-Étienne Europa League Canvas21:00
Manchester United FC Astana Europa League Fox Sports 421:00
PFK Ludogorets PFC CSKA Moscow Europa League 21:00
RCD Espanyol Ferencvarosi TC Europa League 21:00
Roma İstanbul Başakşehir Europa League Fox Sports 521:00
SK Slovan Bratislava Beşiktaş J.K. Europa League 21:00
VfL Wolfsburg FC Oleksandria Europa League 21:00
Wolverhampton Wanderers S.C. Braga Europa League 21:00

Europa League op 19 September

Aanstaande donderdag 19-09-2019 worden er 24 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

APOEL Nicosia
-
F91 Dudelange

Vanaf 18:55 op .
CFR Cluj
-
Lazio

Vanaf 18:55 op .
Eintracht Frankfurt
-
Arsenal

Vanaf 18:55 op Fox Sports 1 en Fox Sports 4.
FC Basel
-
FK Krasnodar

Vanaf 18:55 op .
FC Dynamo Kyiv
-
Malmö FF

Vanaf 18:55 op .
FC Kopenhagen
-
FC Lugano

Vanaf 18:55 op .
FK Qarabağ
-
Sevilla FC

Vanaf 18:55 op .
Getafe CF
-
Trabzonspor

Vanaf 18:55 op .
LASK Linz
-
Rosenborg BK

Vanaf 18:55 op .
PSV
-
Sporting Clube de Portugal

Vanaf 18:55 op RTL 7 en Fox Sports 2.
Stade Rennais FC
-
Celtic FC

Vanaf 18:55 op .
Standard Luik
-
Vitória S.C.

Vanaf 18:55 op Canvas.
Borussia Mönchengladbach
-
Wolfsberger AC

Vanaf 21:00 op .
F.C. Porto
-
BSC Young Boys

Vanaf 21:00 op .
FK Partizan
-
AZ

Vanaf 21:00 op Fox Sports 1.
Glasgow Rangers
-
Feyenoord

Vanaf 21:00 op RTL 7 en Fox Sports 2.
K.A.A. Gent
-
AS Saint-Étienne

Vanaf 21:00 op Canvas.
Manchester United
-
FC Astana

Vanaf 21:00 op Fox Sports 4.
PFK Ludogorets
-
PFC CSKA Moscow

Vanaf 21:00 op .
RCD Espanyol
-
Ferencvarosi TC

Vanaf 21:00 op .
Roma
-
İstanbul Başakşehir

Vanaf 21:00 op Fox Sports 5.
SK Slovan Bratislava
-
Beşiktaş J.K.

Vanaf 21:00 op .
VfL Wolfsburg
-
FC Oleksandria

Vanaf 21:00 op .
Wolverhampton Wanderers
-
S.C. Braga

Vanaf 21:00 op .