Voor het tonen van advertenties gebruiken wij cookies en delen we informatie over uw bezoek aan onze website. Bij verder gebruik van de site gaat u hiermee akkoord. Meer informatie
Voetbalwedstrijden Vandaag

Welke Europa League wedstrijden zijn deze week op televisie?

Tijdschema met wedstrijden uit de Europa League die de aankomende dagen op televisie worden uitgezonden.
Kom precies te weten hoe laat en op welke zender iedere voetbalwedstrijd wordt uitgezonden en mis geen belangrijke wedstrijd meer van jouw favoriete voetbalclub.


Europa League op donderdag 18 Februari

Aanstaande donderdag 18-02-2021 worden er 16 Europa League wedstrijden gespeeld.

BSC Young Boys Bayer 04 Leverkusen Europa League 18:55
FC Dynamo Kyiv Club Brugge K.V. Europa League 18:55
FK Krasnodar GNK Dinamo Zagreb Europa League 18:55
Olympiakos PSV Europa League 18:55
Real Sociedad Manchester United Europa League 18:55
Rode Ster Belgrado AC Milan Europa League 18:55
S.C. Braga Roma Europa League 18:55
Slavia Praag Leicester City Europa League 18:55
Wolfsberger AC Tottenham Hotspur Europa League 18:55
Antwerp Glasgow Rangers Europa League 21:00
Granada Napoli Europa League 21:00
Lille OSC Ajax Europa League 21:00
Maccabi Tel Aviv FC FK Sjachtar Donetsk Europa League 21:00
Molde FK TSG 1899 Hoffenheim Europa League 21:00
RB Salzburg Villarreal CF Europa League 21:00
S.L. Benfica Arsenal Europa League 21:00

Europa League op 18 Februari

Aanstaande donderdag 18-02-2021 worden er 16 Europa League wedstrijden gespeeld.

BSC Young Boys
-
Bayer 04 Leverkusen

Vanaf 18:55 op .
FC Dynamo Kyiv
-
Club Brugge K.V.

Vanaf 18:55 op .
FK Krasnodar
-
GNK Dinamo Zagreb

Vanaf 18:55 op .
Olympiakos
-
PSV

Vanaf 18:55 op .
Real Sociedad
-
Manchester United

Vanaf 18:55 op .
Rode Ster Belgrado
-
AC Milan

Vanaf 18:55 op .
S.C. Braga
-
Roma

Vanaf 18:55 op .
Slavia Praag
-
Leicester City

Vanaf 18:55 op .
Wolfsberger AC
-
Tottenham Hotspur

Vanaf 18:55 op .
Antwerp
-
Glasgow Rangers

Vanaf 21:00 op .
Granada
-
Napoli

Vanaf 21:00 op .
Lille OSC
-
Ajax

Vanaf 21:00 op .
Maccabi Tel Aviv FC
-
FK Sjachtar Donetsk

Vanaf 21:00 op .
Molde FK
-
TSG 1899 Hoffenheim

Vanaf 21:00 op .
RB Salzburg
-
Villarreal CF

Vanaf 21:00 op .
S.L. Benfica
-
Arsenal

Vanaf 21:00 op .