Voetbalwedstrijden Vandaag

Gemiste voetbalwedstrijd van afgelopen week terugkijken

Heb jij afgelopen week een voetbalwedstrijd gemist die je toch graag had willen zien?
Wellicht dat je deze wedstrijd kan terugkijken via jouw eigen televisieaanbieder of streamingdienst.


Voetbal Wedstrijden van Maandag 15 April

Afgelopen Maandag 15-04-2024 werden er 6 voetbalwedstrijden uitgezonden.

18:30 ACF Fiorentina Genoa C.F.C. Serie A Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
19:00 Alanyaspor Galatasaray S.K. Süper Lig Ziggo Sport Racing
20:00 Jong Ajax SC Cambuur Keuken Kampioen Divisie ESPN
20:00 Jong Utrecht FC Den Bosch Keuken Kampioen Divisie ESPN 2
20:45 Atalanta Bergamo Hellas Verona FC Serie A Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
Ziggo Sport Voetbal
21:00 Chelsea F.C. Everton Premier League Viaplay
Viaplay TV

Wedstrijden van 15 April

Maandag 15-04-2024 worden er 6 voetbalwedstrijden uitgezonden.

ACF Fiorentina
-
Genoa C.F.C.

Serie A

Live uitzending vanaf 18:30 op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.
Alanyaspor
-
Galatasaray S.K.

Süper Lig

Live uitzending vanaf 19:00 op Ziggo Sport Racing.
Jong Ajax
-
SC Cambuur

Keuken Kampioen Divisie

Live uitzending vanaf 20:00 op ESPN.
Jong Utrecht
-
FC Den Bosch

Keuken Kampioen Divisie

Live uitzending vanaf 20:00 op ESPN 2.
Atalanta Bergamo
-
Hellas Verona FC

Serie A

Live uitzending vanaf 20:45 op Ziggo Sport, Ziggo Sport Select en Ziggo Sport Voetbal.
Chelsea F.C.
-
Everton

Premier League

Live uitzending vanaf 21:00 op Viaplay en Viaplay TV.

Voetbal Wedstrijden van Zondag 14 April

Afgelopen Zondag 14-04-2024 werden er 26 voetbalwedstrijden uitgezonden.

12:15 ADO Den Haag Vrouwen sc Heerenveen Vrouwen Eredivisie Vrouwen ESPN
12:15 Heracles Almelo sc Heerenveen Eredivisie ESPN 2
12:30 SSC Napoli Frosinone Calcio Serie A Ziggo Sport Voetbal
13:00 Tottenham Hotspur Vrouwen Leicester City FC Vrouwen Women's FA Cup Viaplay
BBC Two
13:30 1. FC Magdeburg Hamburger SV 2. Bundesliga Viaplay
13:30 Club Brugge KV Royal Antwerp FC Jupiler Pro League Ziggo Sport Racing
13:30 Eintracht Braunschweig Hannover 96 2. Bundesliga Viaplay
13:30 FC St. Pauli SV Elversberg 2. Bundesliga Viaplay
14:30 FC Utrecht Go Ahead Eagles Eredivisie ESPN 3
14:30 Fortuna Sittard Feyenoord Eredivisie ESPN
15:00 Liverpool F.C. Crystal Palace Premier League Viaplay
15:00 US Sassuolo AC Milan Serie A Ziggo Sport Voetbal
15:00 West Ham United Fulham Premier League Viaplay
Viaplay TV
15:30 Manchester United Vrouwen Chelsea F.C. Vrouwen Women's FA Cup Viaplay
BBC One
15:30 SV Darmstadt 98 SC Freiburg Bundesliga Viaplay
16:45 AFC Ajax FC Twente Eredivisie ESPN 2
16:45 VVV-Venlo FC Groningen Keuken Kampioen Divisie ESPN
17:30 Arsenal F.C. Aston Villa Premier League Viaplay
17:30 Bayer 04 Leverkusen SV Werder Bremen Bundesliga Viaplay
18:00 Udinese AS Roma Serie A Ziggo Sport Tennis
18:30 R.S.C. Anderlecht Union Saint-Gilloise Jupiler Pro League Ziggo Sport Voetbal
19:40 Arsenal F.C. Vrouwen Bristol City Vrouwen Women's Super League Viaplay
20:00 NEC Nijmegen PEC Zwolle Eredivisie ESPN
20:45 Internazionale Cagliari Serie A Ziggo Sport Voetbal
20:45 Olympique Lyonnais Stade Brestois 29 Ligue 1 Ziggo Sport Tennis
21:30 SL Benfica Moreirense FC Primeira Liga Ziggo Sport Docu

Wedstrijden van 14 April

Zondag 14-04-2024 worden er 26 voetbalwedstrijden uitgezonden.

ADO Den Haag Vrouwen
-
sc Heerenveen Vrouwen

Eredivisie Vrouwen

Live uitzending vanaf 12:15 op ESPN.
Heracles Almelo
-
sc Heerenveen

Eredivisie

Live uitzending vanaf 12:15 op ESPN 2.
SSC Napoli
-
Frosinone Calcio

Serie A

Live uitzending vanaf 12:30 op Ziggo Sport Voetbal.
Tottenham Hotspur Vrouwen
-
Leicester City FC Vrouwen

Women's FA Cup

Live uitzending vanaf 13:00 op Viaplay en BBC Two.
1. FC Magdeburg
-
Hamburger SV

2. Bundesliga

Live uitzending vanaf 13:30 op Viaplay.
Club Brugge KV
-
Royal Antwerp FC

Jupiler Pro League

Live uitzending vanaf 13:30 op Ziggo Sport Racing.
Eintracht Braunschweig
-
Hannover 96

2. Bundesliga

Live uitzending vanaf 13:30 op Viaplay.
FC St. Pauli
-
SV Elversberg

2. Bundesliga

Live uitzending vanaf 13:30 op Viaplay.
FC Utrecht
-
Go Ahead Eagles

Eredivisie

Live uitzending vanaf 14:30 op ESPN 3.
Fortuna Sittard
-
Feyenoord

Eredivisie

Live uitzending vanaf 14:30 op ESPN.
Liverpool F.C.
-
Crystal Palace

Premier League

Live uitzending vanaf 15:00 op Viaplay.
US Sassuolo
-
AC Milan

Serie A

Live uitzending vanaf 15:00 op Ziggo Sport Voetbal.
West Ham United
-
Fulham

Premier League

Live uitzending vanaf 15:00 op Viaplay en Viaplay TV.
Manchester United Vrouwen
-
Chelsea F.C. Vrouwen

Women's FA Cup

Live uitzending vanaf 15:30 op Viaplay en BBC One.
SV Darmstadt 98
-
SC Freiburg

Bundesliga

Live uitzending vanaf 15:30 op Viaplay.
AFC Ajax
-
FC Twente

Eredivisie

Live uitzending vanaf 16:45 op ESPN 2.
VVV-Venlo
-
FC Groningen

Keuken Kampioen Divisie

Live uitzending vanaf 16:45 op ESPN.
Arsenal F.C.
-
Aston Villa

Premier League

Live uitzending vanaf 17:30 op Viaplay.
Bayer 04 Leverkusen
-
SV Werder Bremen

Bundesliga

Live uitzending vanaf 17:30 op Viaplay.
Udinese
-
AS Roma

Serie A

Live uitzending vanaf 18:00 op Ziggo Sport Tennis.
R.S.C. Anderlecht
-
Union Saint-Gilloise

Jupiler Pro League

Live uitzending vanaf 18:30 op Ziggo Sport Voetbal.
Arsenal F.C. Vrouwen
-
Bristol City Vrouwen

Women's Super League

Live uitzending vanaf 19:40 op Viaplay.
NEC Nijmegen
-
PEC Zwolle

Eredivisie

Live uitzending vanaf 20:00 op ESPN.
Internazionale
-
Cagliari

Serie A

Live uitzending vanaf 20:45 op Ziggo Sport Voetbal.
Olympique Lyonnais
-
Stade Brestois 29

Ligue 1

Live uitzending vanaf 20:45 op Ziggo Sport Tennis.
SL Benfica
-
Moreirense FC

Primeira Liga

Live uitzending vanaf 21:30 op Ziggo Sport Docu.

Voetbal Wedstrijden van Zaterdag 13 April

Afgelopen Zaterdag 13-04-2024 werden er 29 voetbalwedstrijden uitgezonden.

13:00 Holstein Kiel VfL Osnabrück 2. Bundesliga Viaplay
13:00 SC Paderborn 07 Karlsruher SC 2. Bundesliga Viaplay
13:00 SV Wehen Wiesbaden Fortuna Düsseldorf 2. Bundesliga Viaplay
13:30 Leeds United F.C. Blackburn Rovers F.C. EFL Championship Viaplay
13:30 Newcastle United Tottenham Hotspur F.C. Premier League Viaplay
14:00 Atletico Madrid FC Girona Primera Division Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
14:00 SSV ULM 1846 SC Preussen Munster 3. Liga WDR
15:30 1. FSV Mainz 05 TSG 1899 Hoffenheim Bundesliga Viaplay
15:30 Bayern München 1. FC Köln Bundesliga Viaplay
15:30 Borussia Mönchengladbach Borussia Dortmund Bundesliga Viaplay
15:30 RB Leipzig VfL Wolfsburg Bundesliga Viaplay
15:30 VfL Bochum 1. FC Heidenheim Bundesliga Viaplay
16:00 Brentford F.C. Sheffield United Premier League Viaplay
16:00 Burnley FC Brighton & Hove Albion Premier League Viaplay
16:00 Manchester City F.C. Luton Town FC Premier League Viaplay
Viaplay TV
16:00 Nottingham Forest FC Wolverhampton Wanderers Premier League Viaplay
16:00 West Bromwich Albion F.C. Sunderland AFC EFL Championship Viaplay
16:15 Rayo Vallecano Getafe CF Primera Division Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
16:30 PSV Eindhoven Vitesse Eredivisie ESPN 2
18:00 Torino Juventus Serie A Ziggo Sport Voetbal
18:30 AFC Bournemouth Manchester United Premier League Viaplay
18:30 RCD Mallorca Real Madrid Primera Division Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
18:30 VfB Stuttgart Eintracht Frankfurt Bundesliga Viaplay
18:45 AZ Alkmaar RKC Waalwijk Eredivisie ESPN
20:30 FC Schalke 04 1. FC Nürnberg 2. Bundesliga Viaplay
20:45 Bologna FC 1909 AC Monza Serie A Ziggo Sport Voetbal
20:45 K.R.C. Genk Cercle Brugge KSV Jupiler Pro League Ziggo Sport Tennis
21:00 Almere City FC Sparta Rotterdam Eredivisie ESPN
21:00 Cádiz CF FC Barcelona Primera Division Ziggo Sport
Ziggo Sport Select

Wedstrijden van 13 April

Zaterdag 13-04-2024 worden er 29 voetbalwedstrijden uitgezonden.

Holstein Kiel
-
VfL Osnabrück

2. Bundesliga

Live uitzending vanaf 13:00 op Viaplay.
SC Paderborn 07
-
Karlsruher SC

2. Bundesliga

Live uitzending vanaf 13:00 op Viaplay.
SV Wehen Wiesbaden
-
Fortuna Düsseldorf

2. Bundesliga

Live uitzending vanaf 13:00 op Viaplay.
Leeds United F.C.
-
Blackburn Rovers F.C.

EFL Championship

Live uitzending vanaf 13:30 op Viaplay.
Newcastle United
-
Tottenham Hotspur F.C.

Premier League

Live uitzending vanaf 13:30 op Viaplay.
Atletico Madrid
-
FC Girona

Primera Division

Live uitzending vanaf 14:00 op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.
SSV ULM 1846
-
SC Preussen Munster

3. Liga

Live uitzending vanaf 14:00 op WDR.
1. FSV Mainz 05
-
TSG 1899 Hoffenheim

Bundesliga

Live uitzending vanaf 15:30 op Viaplay.
Bayern München
-
1. FC Köln

Bundesliga

Live uitzending vanaf 15:30 op Viaplay.
Borussia Mönchengladbach
-
Borussia Dortmund

Bundesliga

Live uitzending vanaf 15:30 op Viaplay.
RB Leipzig
-
VfL Wolfsburg

Bundesliga

Live uitzending vanaf 15:30 op Viaplay.
VfL Bochum
-
1. FC Heidenheim

Bundesliga

Live uitzending vanaf 15:30 op Viaplay.
Brentford F.C.
-
Sheffield United

Premier League

Live uitzending vanaf 16:00 op Viaplay.
Burnley FC
-
Brighton & Hove Albion

Premier League

Live uitzending vanaf 16:00 op Viaplay.
Manchester City F.C.
-
Luton Town FC

Premier League

Live uitzending vanaf 16:00 op Viaplay en Viaplay TV.
Nottingham Forest FC
-
Wolverhampton Wanderers

Premier League

Live uitzending vanaf 16:00 op Viaplay.
West Bromwich Albion F.C.
-
Sunderland AFC

EFL Championship

Live uitzending vanaf 16:00 op Viaplay.
Rayo Vallecano
-
Getafe CF

Primera Division

Live uitzending vanaf 16:15 op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.
PSV Eindhoven
-
Vitesse

Eredivisie

Live uitzending vanaf 16:30 op ESPN 2.
Torino
-
Juventus

Serie A

Live uitzending vanaf 18:00 op Ziggo Sport Voetbal.
AFC Bournemouth
-
Manchester United

Premier League

Live uitzending vanaf 18:30 op Viaplay.
RCD Mallorca
-
Real Madrid

Primera Division

Live uitzending vanaf 18:30 op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.
VfB Stuttgart
-
Eintracht Frankfurt

Bundesliga

Live uitzending vanaf 18:30 op Viaplay.
AZ Alkmaar
-
RKC Waalwijk

Eredivisie

Live uitzending vanaf 18:45 op ESPN.
FC Schalke 04
-
1. FC Nürnberg

2. Bundesliga

Live uitzending vanaf 20:30 op Viaplay.
Bologna FC 1909
-
AC Monza

Serie A

Live uitzending vanaf 20:45 op Ziggo Sport Voetbal.
K.R.C. Genk
-
Cercle Brugge KSV

Jupiler Pro League

Live uitzending vanaf 20:45 op Ziggo Sport Tennis.
Almere City FC
-
Sparta Rotterdam

Eredivisie

Live uitzending vanaf 21:00 op ESPN.
Cádiz CF
-
FC Barcelona

Primera Division

Live uitzending vanaf 21:00 op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.

Voetbal Wedstrijden van Vrijdag 12 April

Afgelopen Vrijdag 12-04-2024 werden er 11 voetbalwedstrijden uitgezonden.

02:00 River Plate Club Nacional Copa Libertadores ESPN
18:30 Hertha BSC F.C. Hansa Rostock 2. Bundesliga Viaplay
18:30 SpVgg Greuther Fürth 1. FC Kaiserslautern 2. Bundesliga Viaplay
18:30 Werder Bremen Vrouwen Leipzig Vrouwen Frauen-Bundesliga Viaplay
20:00 Excelsior FC Volendam Eredivisie ESPN 2
20:00 NAC Breda FC Dordrecht Keuken Kampioen Divisie ESPN 4
20:00 TOP Oss Roda JC Kerkrade Keuken Kampioen Divisie ESPN 3
20:00 Willem II Jong AZ Keuken Kampioen Divisie STAR Channel
20:30 FC Augsburg 1. FC Union Berlin Bundesliga Viaplay
21:00 Plymouth Argyle F.C. Leicester City F.C. EFL Championship Viaplay
21:00 Real Betis Celta de Vigo Primera Division Ziggo Sport Voetbal

Wedstrijden van 12 April

Vrijdag 12-04-2024 worden er 11 voetbalwedstrijden uitgezonden.

River Plate
-
Club Nacional

Copa Libertadores

Live uitzending vanaf 02:00 op ESPN.
Hertha BSC
-
F.C. Hansa Rostock

2. Bundesliga

Live uitzending vanaf 18:30 op Viaplay.
SpVgg Greuther Fürth
-
1. FC Kaiserslautern

2. Bundesliga

Live uitzending vanaf 18:30 op Viaplay.
Werder Bremen Vrouwen
-
Leipzig Vrouwen

Frauen-Bundesliga

Live uitzending vanaf 18:30 op Viaplay.
Excelsior
-
FC Volendam

Eredivisie

Live uitzending vanaf 20:00 op ESPN 2.
NAC Breda
-
FC Dordrecht

Keuken Kampioen Divisie

Live uitzending vanaf 20:00 op ESPN 4.
TOP Oss
-
Roda JC Kerkrade

Keuken Kampioen Divisie

Live uitzending vanaf 20:00 op ESPN 3.
Willem II
-
Jong AZ

Keuken Kampioen Divisie

Live uitzending vanaf 20:00 op STAR Channel.
FC Augsburg
-
1. FC Union Berlin

Bundesliga

Live uitzending vanaf 20:30 op Viaplay.
Plymouth Argyle F.C.
-
Leicester City F.C.

EFL Championship

Live uitzending vanaf 21:00 op Viaplay.
Real Betis
-
Celta de Vigo

Primera Division

Live uitzending vanaf 21:00 op Ziggo Sport Voetbal.

Voetbal Wedstrijden van Donderdag 11 April

Afgelopen Donderdag 11-04-2024 werden er 9 voetbalwedstrijden uitgezonden.

02:15 Pachuca CS Herediano CONCACAF Champions League ESPN 2
04:30 CF Monterrey Inter Miami CF CONCACAF Champions League ESPN
18:45 FC Viktoria Pilsen ACF Fiorentina UEFA Conference League ESPN
18:45 Olympiacos F.C. Fenerbahce S.K. UEFA Conference League Veronica
ESPN 2
18:45 Olympiakos Piraeus Fenerbahce SK UEFA Conference League ESPN 2
Veronica
21:00 AC Milan AS Roma Europa League ESPN 3
21:00 Bayer 04 Leverkusen West Ham United Europa League ESPN 4
RTL
21:00 Club Brugge KV PAOK Saloniki UEFA Conference League VRT Canvas
21:00 Liverpool F.C. Atalanta Bergamo Europa League ESPN 2
Veronica

Wedstrijden van 11 April

Donderdag 11-04-2024 worden er 9 voetbalwedstrijden uitgezonden.

Pachuca
-
CS Herediano

CONCACAF Champions League

Live uitzending vanaf 02:15 op ESPN 2.
CF Monterrey
-
Inter Miami CF

CONCACAF Champions League

Live uitzending vanaf 04:30 op ESPN.
FC Viktoria Pilsen
-
ACF Fiorentina

UEFA Conference League

Live uitzending vanaf 18:45 op ESPN.
Olympiacos F.C.
-
Fenerbahce S.K.

UEFA Conference League

Live uitzending vanaf 18:45 op Veronica en ESPN 2.
Olympiakos Piraeus
-
Fenerbahce SK

UEFA Conference League

Live uitzending vanaf 18:45 op ESPN 2 en Veronica.
AC Milan
-
AS Roma

Europa League

Live uitzending vanaf 21:00 op ESPN 3.
Bayer 04 Leverkusen
-
West Ham United

Europa League

Live uitzending vanaf 21:00 op ESPN 4 en RTL.
Club Brugge KV
-
PAOK Saloniki

UEFA Conference League

Live uitzending vanaf 21:00 op VRT Canvas.
Liverpool F.C.
-
Atalanta Bergamo

Europa League

Live uitzending vanaf 21:00 op ESPN 2 en Veronica.

Voetbal Wedstrijden van Woensdag 10 April

Afgelopen Woensdag 10-04-2024 werden er 6 voetbalwedstrijden uitgezonden.

02:00 Boca Juniors Sportivo Trinidense Copa Sudamericana ESPN
02:45 Tigres Columbus Crew CONCACAF Champions League ESPN 3
04:30 Club America New England Revolution CONCACAF Champions League ESPN
21:00 Atletico Madrid Borussia Dortmund Champions League Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
21:00 Paris Saint-Germain F.C. FC Barcelona Champions League RTL 7
Ziggo Sport Voetbal
21:00 Swansea City AFC Stoke City EFL Championship Viaplay

Wedstrijden van 10 April

Woensdag 10-04-2024 worden er 6 voetbalwedstrijden uitgezonden.

Boca Juniors
-
Sportivo Trinidense

Copa Sudamericana

Live uitzending vanaf 02:00 op ESPN.
Tigres
-
Columbus Crew

CONCACAF Champions League

Live uitzending vanaf 02:45 op ESPN 3.
Club America
-
New England Revolution

CONCACAF Champions League

Live uitzending vanaf 04:30 op ESPN.
Atletico Madrid
-
Borussia Dortmund

Champions League

Live uitzending vanaf 21:00 op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.
Paris Saint-Germain F.C.
-
FC Barcelona

Champions League

Live uitzending vanaf 21:00 op RTL 7 en Ziggo Sport Voetbal.
Swansea City AFC
-
Stoke City

EFL Championship

Live uitzending vanaf 21:00 op Viaplay.

Het team achter VoetbalwedstrijdenVandaag.nl controleert meerdere keren per dag op onjuistheden en werkt indien nodig dit weekoverzicht bij.
Het is verstandig om op de voetbal dag zelf nogmaals onze website te controleren of alle informatie nog klopt.