Voetbalwedstrijden Vandaag

Alle Voetbalwedstrijden die deze Week te zien zijn

Handig weekoverzicht met Voetbal Wedstrijden die morgen en de rest van de week op televisie worden uitgezonden.
Kom precies te weten hoelaat en op welke zenders alle Voetbalwedstrijden zijn en mis geen belangrijke wedstrijd meer van jouw favoriete voetbalclubs.


Voetbal Wedstrijden van Morgen 5 Maart

Morgen 05-03-2024 worden er 3 voetbalwedstrijden uitgezonden op televisie.

21:00Bayern München SS Lazio Champions League RTL 7
Ziggo Sport Voetbal
21:00Ipswich Town FC Bristol City F.C. EFL Championship Viaplay
21:00Real Sociedad Paris Saint-Germain F.C. Champions League Ziggo Sport
Ziggo Sport Select

Wedstrijden van 5 Maart

Morgen 05-03-2024 worden er 3 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

Bayern München
-
SS Lazio

Champions League

Vanaf 21:00 live op RTL 7 en Ziggo Sport Voetbal.
Ipswich Town FC
-
Bristol City F.C.

EFL Championship

Vanaf 21:00 live op Viaplay.
Real Sociedad
-
Paris Saint-Germain F.C.

Champions League

Vanaf 21:00 live op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.

Voetbal Wedstrijden van Woensdag 6 Maart

Aanstaande Woensdag 06-03-2024 worden er 5 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

00:00Philadelphia Union Pachuca CONCACAF Champions League ESPN
18:45Sporting Clube de Portugal Atalanta Europa League ESPN
21:00Manchester City F.C. FC Kopenhagen Champions League Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
21:00Queens Park Rangers FC West Bromwich Albion F.C. EFL Championship Viaplay
21:00Real Madrid RB Leipzig Champions League RTL 7
Ziggo Sport Voetbal

Wedstrijden van 6 Maart

Woensdag 06-03-2024 worden er 5 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

Philadelphia Union
-
Pachuca

CONCACAF Champions League

Vanaf 00:00 live op ESPN.
Sporting Clube de Portugal
-
Atalanta

Europa League

Vanaf 18:45 live op ESPN.
Manchester City F.C.
-
FC Kopenhagen

Champions League

Vanaf 21:00 live op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.
Queens Park Rangers FC
-
West Bromwich Albion F.C.

EFL Championship

Vanaf 21:00 live op Viaplay.
Real Madrid
-
RB Leipzig

Champions League

Vanaf 21:00 live op RTL 7 en Ziggo Sport Voetbal.

Voetbal Wedstrijden van Donderdag 7 Maart

Aanstaande Donderdag 07-03-2024 worden er 8 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

04:00Guadalajara Club América CONCACAF Champions League ESPN
18:45AFC Ajax Aston Villa UEFA Conference League ESPN 2
Veronica
18:45AS Roma Brighton & Hove Albion Europa League ESPN 4
18:45Sparta Praag Liverpool F.C. Europa League ESPN 3
21:00AC Milan SK Slavia Praag Europa League ESPN 3
21:00SC Freiburg West Ham United Europa League RTL
21:00SL Benfica Rangers F.C. Europa League ESPN 2
21:00Union St. Gilloise Fenerbahce SK UEFA Conference League ESPN 4
VRT Canvas

Wedstrijden van 7 Maart

Donderdag 07-03-2024 worden er 8 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

Guadalajara
-
Club América

CONCACAF Champions League

Vanaf 04:00 live op ESPN.
AFC Ajax
-
Aston Villa

UEFA Conference League

Vanaf 18:45 live op ESPN 2 en Veronica.
AS Roma
-
Brighton & Hove Albion

Europa League

Vanaf 18:45 live op ESPN 4.
Sparta Praag
-
Liverpool F.C.

Europa League

Vanaf 18:45 live op ESPN 3.
AC Milan
-
SK Slavia Praag

Europa League

Vanaf 21:00 live op ESPN 3.
SC Freiburg
-
West Ham United

Europa League

Vanaf 21:00 live op RTL.
SL Benfica
-
Rangers F.C.

Europa League

Vanaf 21:00 live op ESPN 2.
Union St. Gilloise
-
Fenerbahce SK

UEFA Conference League

Vanaf 21:00 live op ESPN 4 en VRT Canvas.

Voetbal Wedstrijden van Vrijdag 8 Maart

Aanstaande Vrijdag 08-03-2024 worden er 5 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

03:00Nashville SC Inter Miami CONCACAF Champions League ESPN
18:30Fortuna Düsseldorf Hamburger SV 2. Bundesliga Viaplay
20:00Go Ahead Eagles PSV Eindhoven Eredivisie ESPN 2
20:30VfB Stuttgart 1. FC Union Berlin Bundesliga Viaplay
21:00FC Barcelona RCD Mallorca Primera Division Ziggo Sport
Ziggo Sport Select

Wedstrijden van 8 Maart

Vrijdag 08-03-2024 worden er 5 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

Nashville SC
-
Inter Miami

CONCACAF Champions League

Vanaf 03:00 live op ESPN.
Fortuna Düsseldorf
-
Hamburger SV

2. Bundesliga

Vanaf 18:30 live op Viaplay.
Go Ahead Eagles
-
PSV Eindhoven

Eredivisie

Vanaf 20:00 live op ESPN 2.
VfB Stuttgart
-
1. FC Union Berlin

Bundesliga

Vanaf 20:30 live op Viaplay.
FC Barcelona
-
RCD Mallorca

Primera Division

Vanaf 21:00 live op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.

Voetbal Wedstrijden van Zaterdag 9 Maart

Aanstaande Zaterdag 09-03-2024 worden er 17 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

13:30Manchester United Everton Premier League Viaplay
14:00ADO Den Haag Vrouwen Telstar Vrouwen Eredivisie Vrouwen ESPN
14:00Valencia CF Getafe CF Primera Division Ziggo Sport Voetbal
16:00AFC Bournemouth Sheffield United Premier League Viaplay
16:00Crystal Palace Luton Town FC Premier League Viaplay
16:00Wolverhampton Wanderers Fulham Premier League Viaplay
16:15Cádiz CF Atletico Madrid Primera Division Ziggo Sport Voetbal
16:30Fortuna Sittard Vrouwen AZ Vrouwen Eredivisie Vrouwen ESPN
16:30sc Heerenveen Vrouwen Excelsior Vrouwen Eredivisie Vrouwen ESPN 3
18:00Bologna FC 1909 Internazionale Serie A Ziggo Sport Docu
18:30Arsenal F.C. Brentford F.C. Premier League Viaplay
18:30Granada CF Real Sociedad Primera Division Ziggo Sport Voetbal
18:45FC Twente Sparta Rotterdam Eredivisie ESPN 2
20:00Almere City FC FC Utrecht Eredivisie ESPN
21:00FC Girona CA Osasuna Primera Division Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
Ziggo Sport Docu
21:00RC Lens Stade Brestois 29 Ligue 1 Ziggo Sport Voetbal
21:00RKC Waalwijk Vitesse Eredivisie ESPN 3

Wedstrijden van 9 Maart

Zaterdag 09-03-2024 worden er 17 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

Manchester United
-
Everton

Premier League

Vanaf 13:30 live op Viaplay.
ADO Den Haag Vrouwen
-
Telstar Vrouwen

Eredivisie Vrouwen

Vanaf 14:00 live op ESPN.
Valencia CF
-
Getafe CF

Primera Division

Vanaf 14:00 live op Ziggo Sport Voetbal.
AFC Bournemouth
-
Sheffield United

Premier League

Vanaf 16:00 live op Viaplay.
Crystal Palace
-
Luton Town FC

Premier League

Vanaf 16:00 live op Viaplay.
Wolverhampton Wanderers
-
Fulham

Premier League

Vanaf 16:00 live op Viaplay.
Cádiz CF
-
Atletico Madrid

Primera Division

Vanaf 16:15 live op Ziggo Sport Voetbal.
Fortuna Sittard Vrouwen
-
AZ Vrouwen

Eredivisie Vrouwen

Vanaf 16:30 live op ESPN.
sc Heerenveen Vrouwen
-
Excelsior Vrouwen

Eredivisie Vrouwen

Vanaf 16:30 live op ESPN 3.
Bologna FC 1909
-
Internazionale

Serie A

Vanaf 18:00 live op Ziggo Sport Docu.
Arsenal F.C.
-
Brentford F.C.

Premier League

Vanaf 18:30 live op Viaplay.
Granada CF
-
Real Sociedad

Primera Division

Vanaf 18:30 live op Ziggo Sport Voetbal.
FC Twente
-
Sparta Rotterdam

Eredivisie

Vanaf 18:45 live op ESPN 2.
Almere City FC
-
FC Utrecht

Eredivisie

Vanaf 20:00 live op ESPN.
FC Girona
-
CA Osasuna

Primera Division

Vanaf 21:00 live op Ziggo Sport, Ziggo Sport Select en Ziggo Sport Docu.
RC Lens
-
Stade Brestois 29

Ligue 1

Vanaf 21:00 live op Ziggo Sport Voetbal.
RKC Waalwijk
-
Vitesse

Eredivisie

Vanaf 21:00 live op ESPN 3.

Voetbal Wedstrijden van Zondag 10 Maart

Aanstaande Zondag 10-03-2024 worden er 21 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

12:15AZ Alkmaar Excelsior Eredivisie ESPN 2
12:15FC Utrecht Vrouwen Ajax Vrouwen Eredivisie Vrouwen ESPN
13:00Paris Saint-Germain F.C. Stade de Reims Ligue 1 Ziggo Sport Voetbal
14:00Aston Villa Tottenham Hotspur F.C. Premier League Viaplay
14:00Everton Vrouwen Chelsea F.C. Vrouwen Women's FA Cup Viaplay
14:30AFC Ajax Fortuna Sittard Eredivisie ESPN 3
14:30Feyenoord Vrouwen PEC Zwolle Vrouwen Eredivisie Vrouwen ESPN 4
14:30PEC Zwolle FC Volendam Eredivisie ESPN
15:00AC Milan Empoli FC Serie A Ziggo Sport Voetbal
Ziggo Sport Racing
15:00Brighton & Hove Albion Nottingham Forest FC Premier League Viaplay
15:00West Ham United Burnley FC Premier League Viaplay
16:15UD Las Palmas Athletic Bilbao Primera Division Ziggo Sport Docu
16:45Liverpool F.C. Manchester City F.C. Premier League Viaplay
16:45NEC Nijmegen sc Heerenveen Eredivisie ESPN 2
16:45Twente Vrouwen PSV Eindhoven Vrouwen Eredivisie Vrouwen ESPN
18:00Juventus Atalanta Serie A Ziggo Sport Voetbal
18:30Real Madrid Celta de Vigo Primera Division Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
Ziggo Sport Docu
20:00Feyenoord Heracles Almelo Eredivisie ESPN
20:45ACF Fiorentina AS Roma Serie A Ziggo Sport Voetbal
21:00Real Betis Villarreal CF Primera Division Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
21:30SL Benfica GD Estoril-Praia Primeira Liga Ziggo Sport Docu

Wedstrijden van 10 Maart

Zondag 10-03-2024 worden er 21 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

AZ Alkmaar
-
Excelsior

Eredivisie

Vanaf 12:15 live op ESPN 2.
FC Utrecht Vrouwen
-
Ajax Vrouwen

Eredivisie Vrouwen

Vanaf 12:15 live op ESPN.
Paris Saint-Germain F.C.
-
Stade de Reims

Ligue 1

Vanaf 13:00 live op Ziggo Sport Voetbal.
Aston Villa
-
Tottenham Hotspur F.C.

Premier League

Vanaf 14:00 live op Viaplay.
Everton Vrouwen
-
Chelsea F.C. Vrouwen

Women's FA Cup

Vanaf 14:00 live op Viaplay.
AFC Ajax
-
Fortuna Sittard

Eredivisie

Vanaf 14:30 live op ESPN 3.
Feyenoord Vrouwen
-
PEC Zwolle Vrouwen

Eredivisie Vrouwen

Vanaf 14:30 live op ESPN 4.
PEC Zwolle
-
FC Volendam

Eredivisie

Vanaf 14:30 live op ESPN.
AC Milan
-
Empoli FC

Serie A

Vanaf 15:00 live op Ziggo Sport Voetbal en Ziggo Sport Racing.
Brighton & Hove Albion
-
Nottingham Forest FC

Premier League

Vanaf 15:00 live op Viaplay.
West Ham United
-
Burnley FC

Premier League

Vanaf 15:00 live op Viaplay.
UD Las Palmas
-
Athletic Bilbao

Primera Division

Vanaf 16:15 live op Ziggo Sport Docu.
Liverpool F.C.
-
Manchester City F.C.

Premier League

Vanaf 16:45 live op Viaplay.
NEC Nijmegen
-
sc Heerenveen

Eredivisie

Vanaf 16:45 live op ESPN 2.
Twente Vrouwen
-
PSV Eindhoven Vrouwen

Eredivisie Vrouwen

Vanaf 16:45 live op ESPN.
Juventus
-
Atalanta

Serie A

Vanaf 18:00 live op Ziggo Sport Voetbal.
Real Madrid
-
Celta de Vigo

Primera Division

Vanaf 18:30 live op Ziggo Sport, Ziggo Sport Select en Ziggo Sport Docu.
Feyenoord
-
Heracles Almelo

Eredivisie

Vanaf 20:00 live op ESPN.
ACF Fiorentina
-
AS Roma

Serie A

Vanaf 20:45 live op Ziggo Sport Voetbal.
Real Betis
-
Villarreal CF

Primera Division

Vanaf 21:00 live op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.
SL Benfica
-
GD Estoril-Praia

Primeira Liga

Vanaf 21:30 live op Ziggo Sport Docu.

Voetbal Wedstrijden van Maandag 11 Maart

Aanstaande Maandag 11-03-2024 worden er 2 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

18:30Gaziantep FK Besiktas J.K. Süper Lig Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
21:00UD Almería Sevilla FC Primera Division Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
Ziggo Sport Voetbal

Wedstrijden van 11 Maart

Maandag 11-03-2024 worden er 2 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

Gaziantep FK
-
Besiktas J.K.

Süper Lig

Vanaf 18:30 live op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.
UD Almería
-
Sevilla FC

Primera Division

Vanaf 21:00 live op Ziggo Sport, Ziggo Sport Select en Ziggo Sport Voetbal.

Het team achter VoetbalwedstrijdenVandaag.nl controleert meerdere keren per dag op onjuistheden en werkt indien nodig dit weekoverzicht bij.
Het is verstandig om op de voetbal dag zelf nogmaals onze website te controleren of alle informatie nog klopt.