Voor het tonen van advertenties gebruiken wij cookies en delen we informatie over uw bezoek aan onze website. Bij verder gebruik van de site gaat u hiermee akkoord. Meer informatie
Voetbalwedstrijden Vandaag

Alle Voetbalwedstrijden die deze Week op TV komen

Handig weekoverzicht met Voetbal Wedstrijden die morgen en de rest van de week op televisie worden uitgezonden.
Kom precies te weten hoelaat en op welke zenders alle Voetbalwedstrijden zijn en mis geen belangrijke wedstrijd meer van jouw favoriete voetbalclubs.


Voetbal Wedstrijden van Morgen 24 Oktober

Morgen 24-10-2019 worden er 9 voetbalwedstrijden uitgezonden op televisie.

CR Flamengo Gremio Copa Libertadores Fox Sports 402:30
AZ FC Astana Europa League Fox Sports 118:55
BSC Young Boys Feyenoord Europa League RTL 7
Fox Sports 2
18:55
K.A.A. Gent VfL Wolfsburg Europa League Canvas18:55
Roma Borussia Mönchengladbach Europa League Fox Sports 418:55
Arsenal Vitória S.C. Europa League Fox Sports 1
Fox Sports 7
21:00
Celtic FC Lazio Europa League Fox Sports 421:00
Eintracht Frankfurt Standard Luik Europa League Canvas21:00
PSV LASK Linz Europa League RTL 7
Fox Sports 2
21:00

Voetbal Wedstrijden van 24 Oktober

Morgen 24-10-2019 worden er 9 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

CR Flamengo
-
Gremio

Copa Libertadores

Vanaf 02:30 op Fox Sports 4.
AZ
-
FC Astana

Europa League

Vanaf 18:55 op Fox Sports 1.
BSC Young Boys
-
Feyenoord

Europa League

Vanaf 18:55 op RTL 7 en Fox Sports 2.
K.A.A. Gent
-
VfL Wolfsburg

Europa League

Vanaf 18:55 op Canvas.
Roma
-
Borussia Mönchengladbach

Europa League

Vanaf 18:55 op Fox Sports 4.
Arsenal
-
Vitória S.C.

Europa League

Vanaf 21:00 op Fox Sports 1 en Fox Sports 7.
Celtic FC
-
Lazio

Europa League

Vanaf 21:00 op Fox Sports 4.
Eintracht Frankfurt
-
Standard Luik

Europa League

Vanaf 21:00 op Canvas.
PSV
-
LASK Linz

Europa League

Vanaf 21:00 op RTL 7 en Fox Sports 2.

Voetbal Wedstrijden van Vrijdag 25 Oktober

Aanstaande Vrijdag 25-10-2019 worden er 4 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

SV Darmstadt 98 FC Erzgebirge Aue 2. Bundesliga Fox Sports 418:30
FC Twente FC Emmen Eredivisie Fox Sports 220:00
1. FSV Mainz 05 1. FC Köln Bundesliga Fox Sports 420:30
Southampton Leicester City Premier League Ziggo Sport Voetbal21:00

Voetbal Wedstrijden van 25 Oktober

Aanstaande Vrijdag 25-10-2019 worden er 4 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

SV Darmstadt 98
-
FC Erzgebirge Aue

2. Bundesliga

Vanaf 18:30 op Fox Sports 4.
FC Twente
-
FC Emmen

Eredivisie

Vanaf 20:00 op Fox Sports 2.
1. FSV Mainz 05
-
1. FC Köln

Bundesliga

Vanaf 20:30 op Fox Sports 4.
Southampton
-
Leicester City

Premier League

Vanaf 21:00 op Ziggo Sport Voetbal.

Voetbal Wedstrijden van Zaterdag 26 Oktober

Aanstaande Zaterdag 26-10-2019 worden er 14 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

Hamburger SV VfB Stuttgart 2. Bundesliga Fox Sports 413:00
Manchester City Aston Villa Premier League Ziggo Sport Extra13:30
U.S. Lecce Juventus Serie A Ziggo Sport Voetbal15:00
Bayern München 1. FC Union Berlin Bundesliga Fox Sports 2
Fox Sports 8
15:30
FC Schalke 04 Borussia Dortmund Bundesliga Fox Sports 415:30
Rijnsburgse Boys AFC Tweede Divisie Fox Sports 115:30
Inter Milan Parma Serie A Ziggo Sport Extra18:00
Bayer 04 Leverkusen SV Werder Bremen Bundesliga Fox Sports 418:30
Burnley Chelsea Premier League Ziggo Sport Voetbal18:30
Willem II RKC Waalwijk Eredivisie Fox Sports 218:30
Fortuna Sittard VVV-Venlo Eredivisie Fox Sports 319:45
Vitesse ADO Den Haag Eredivisie Fox Sports 119:45
Heracles PEC Zwolle Eredivisie Fox Sports 220:45
Atlético Madrid Athletic Bilbao Primera División Ziggo Sport Voetbal21:00

Voetbal Wedstrijden van 26 Oktober

Aanstaande Zaterdag 26-10-2019 worden er 14 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

Hamburger SV
-
VfB Stuttgart

2. Bundesliga

Vanaf 13:00 op Fox Sports 4.
Manchester City
-
Aston Villa

Premier League

Vanaf 13:30 op Ziggo Sport Extra.
U.S. Lecce
-
Juventus

Serie A

Vanaf 15:00 op Ziggo Sport Voetbal.
Bayern München
-
1. FC Union Berlin

Bundesliga

Vanaf 15:30 op Fox Sports 2 en Fox Sports 8.
FC Schalke 04
-
Borussia Dortmund

Bundesliga

Vanaf 15:30 op Fox Sports 4.
Rijnsburgse Boys
-
AFC

Tweede Divisie

Vanaf 15:30 op Fox Sports 1.
Inter Milan
-
Parma

Serie A

Vanaf 18:00 op Ziggo Sport Extra.
Bayer 04 Leverkusen
-
SV Werder Bremen

Bundesliga

Vanaf 18:30 op Fox Sports 4.
Burnley
-
Chelsea

Premier League

Vanaf 18:30 op Ziggo Sport Voetbal.
Willem II
-
RKC Waalwijk

Eredivisie

Vanaf 18:30 op Fox Sports 2.
Fortuna Sittard
-
VVV-Venlo

Eredivisie

Vanaf 19:45 op Fox Sports 3.
Vitesse
-
ADO Den Haag

Eredivisie

Vanaf 19:45 op Fox Sports 1.
Heracles
-
PEC Zwolle

Eredivisie

Vanaf 20:45 op Fox Sports 2.
Atlético Madrid
-
Athletic Bilbao

Primera División

Vanaf 21:00 op Ziggo Sport Voetbal.

Voetbal Wedstrijden van Zondag 27 Oktober

Aanstaande Zondag 27-10-2019 worden er 14 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

sc Heerenveen FC Groningen Eredivisie Fox Sports 112:15
1. FC Heidenheim FC St. Pauli 2. Bundesliga Fox Sports 413:30
Club Brugge K.V. Standard Luik Jupiler Pro League Ziggo Sport Docu14:30
PSV AZ Eredivisie Fox Sports 114:30
Sparta Rotterdam FC Utrecht Eredivisie Fox Sports 214:30
Atalanta Udinese Serie A Ziggo Sport Voetbal15:00
Newcastle United Wolverhampton Wanderers Premier League Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
15:00
Borussia Mönchengladbach Eintracht Frankfurt Bundesliga Fox Sports 415:30
VfL Wolfsburg FC Augsburg Bundesliga Fox Sports 415:30
Ajax Feyenoord Eredivisie Fox Sports 116:45
Liverpool Tottenham Hotspur Premier League Ziggo Sport Voetbal17:30
Roma AC Milan Serie A Ziggo Sport Docu18:00
Sevilla FC Getafe CF Primera División Ziggo Sport Extra18:30
Fiorentina Lazio Serie A Ziggo Sport Voetbal20:45

Voetbal Wedstrijden van 27 Oktober

Aanstaande Zondag 27-10-2019 worden er 14 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

sc Heerenveen
-
FC Groningen

Eredivisie

Vanaf 12:15 op Fox Sports 1.
1. FC Heidenheim
-
FC St. Pauli

2. Bundesliga

Vanaf 13:30 op Fox Sports 4.
Club Brugge K.V.
-
Standard Luik

Jupiler Pro League

Vanaf 14:30 op Ziggo Sport Docu.
PSV
-
AZ

Eredivisie

Vanaf 14:30 op Fox Sports 1.
Sparta Rotterdam
-
FC Utrecht

Eredivisie

Vanaf 14:30 op Fox Sports 2.
Atalanta
-
Udinese

Serie A

Vanaf 15:00 op Ziggo Sport Voetbal.
Newcastle United
-
Wolverhampton Wanderers

Premier League

Vanaf 15:00 op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.
Borussia Mönchengladbach
-
Eintracht Frankfurt

Bundesliga

Vanaf 15:30 op Fox Sports 4.
VfL Wolfsburg
-
FC Augsburg

Bundesliga

Vanaf 15:30 op Fox Sports 4.
Ajax
-
Feyenoord

Eredivisie

Vanaf 16:45 op Fox Sports 1.
Liverpool
-
Tottenham Hotspur

Premier League

Vanaf 17:30 op Ziggo Sport Voetbal.
Roma
-
AC Milan

Serie A

Vanaf 18:00 op Ziggo Sport Docu.
Sevilla FC
-
Getafe CF

Primera División

Vanaf 18:30 op Ziggo Sport Extra.
Fiorentina
-
Lazio

Serie A

Vanaf 20:45 op Ziggo Sport Voetbal.

Voetbal Wedstrijden van Maandag 28 Oktober

Aanstaande Maandag 28-10-2019 wordt er 1 voetbalwedstrijd uitgezonden op TV.

SV Sandhausen SV Wehen Wiesbaden 2. Bundesliga Fox Sports 420:30

Voetbal Wedstrijden van 28 Oktober

Aanstaande Maandag 28-10-2019 worden er 1 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

SV Sandhausen
-
SV Wehen Wiesbaden

2. Bundesliga

Vanaf 20:30 op Fox Sports 4.

Voetbal Wedstrijden van Dinsdag 29 Oktober

Aanstaande Dinsdag 29-10-2019 worden er 5 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

Vitesse De Graafschap KNVB Beker Fox Sports 218:30
Alavés Atlético Madrid Primera División Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
19:00
Manchester City Southampton League Cup Ziggo Sport Voetbal20:45
NAC Breda FC Emmen KNVB Beker Fox Sports 120:45
Brescia Calcio Inter Milan Serie A Ziggo Sport Extra21:00

Voetbal Wedstrijden van 29 Oktober

Aanstaande Dinsdag 29-10-2019 worden er 5 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

Vitesse
-
De Graafschap

KNVB Beker

Vanaf 18:30 op Fox Sports 2.
Alavés
-
Atlético Madrid

Primera División

Vanaf 19:00 op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.
Manchester City
-
Southampton

League Cup

Vanaf 20:45 op Ziggo Sport Voetbal.
NAC Breda
-
FC Emmen

KNVB Beker

Vanaf 20:45 op Fox Sports 1.
Brescia Calcio
-
Inter Milan

Serie A

Vanaf 21:00 op Ziggo Sport Extra.

Voetbal Wedstrijden van Woensdag 30 Oktober

Aanstaande Woensdag 30-10-2019 worden er 8 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

Heracles RKC Waalwijk KNVB Beker Fox Sports 218:30
Napoli Atalanta Serie A Ziggo Sport Docu19:00
Valencia CF Sevilla FC Primera División Ziggo Sport Voetbal19:00
Liverpool Arsenal League Cup Ziggo Sport
Ziggo Sport Select
20:30
Fortuna Sittard ADO Den Haag KNVB Beker Fox Sports 120:45
Chelsea Manchester United League Cup Ziggo Sport Voetbal21:00
Juventus Genoa Serie A Ziggo Sport Docu21:00
Real Madrid Leganés Primera División Ziggo Sport Extra21:15

Voetbal Wedstrijden van 30 Oktober

Aanstaande Woensdag 30-10-2019 worden er 8 voetbalwedstrijden uitgezonden op TV.

Heracles
-
RKC Waalwijk

KNVB Beker

Vanaf 18:30 op Fox Sports 2.
Napoli
-
Atalanta

Serie A

Vanaf 19:00 op Ziggo Sport Docu.
Valencia CF
-
Sevilla FC

Primera División

Vanaf 19:00 op Ziggo Sport Voetbal.
Liverpool
-
Arsenal

League Cup

Vanaf 20:30 op Ziggo Sport en Ziggo Sport Select.
Fortuna Sittard
-
ADO Den Haag

KNVB Beker

Vanaf 20:45 op Fox Sports 1.
Chelsea
-
Manchester United

League Cup

Vanaf 21:00 op Ziggo Sport Voetbal.
Juventus
-
Genoa

Serie A

Vanaf 21:00 op Ziggo Sport Docu.
Real Madrid
-
Leganés

Primera División

Vanaf 21:15 op Ziggo Sport Extra.

Het team achter VoetbalwedstrijdenVandaag.nl controleert meerdere keren per dag op onjuistheden en werkt indien nodig dit weekoverzicht bij.
Het is verstandig om op de voetbal dag zelf nogmaals onze website te controleren of alle informatie nog klopt.